10 Aralık 2011 Cumartesi

"Zıvanadan çıkmak" ne demek?

Sizin doğrularınız ne kadar da büyük ve yaşanmışlıklarınız ne kadar da çok. Öyle ki beni yargılayabiliyorsunuz. Saygı duyardım. Keşke bilmeseydim aslında ne kadar da küçük dünyalarınız olduğunu. O zaman fikirlerinizin benim için bir geçerliliği olabilirdi belki. Ama siz dünyayı ne kadar biliyorsunuz, ya da geç koca dünyayı, benim dünyamı ne kadar biliyorsunuz. Bildiğinizi sanıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. Benim kocaman bir dünyam var. Öyle büyük ki içinde size bile yer var! Benim kocaman bir kalbim var, her şeye rağmen hala içinde yeriniz var. Yine de fazla zorlamayın benim tahammül sınırlarımı. Bir kalemde silmişliğim var! Göz dağı değil bu! Hayal kırıklığımın yarattığı öfke. Kalbimden geçen. Öyle ki, neredeyse üzerinde benden başka kimsenin olmadığı bir adaya, yanıma üç şey alıp gidesim var!
Sıyrılın maskelerinizden. Ya iyi olun, ya kötü! Bu kadar arada kalmak insanı yorar. Sizin bu gri haliniz beni kararttı! Ya benim olun, ya "el" olun. Ama ikisini birden istemeyin. Kimsenin böyle bir hakkı yok! Benim buna eyvallahım yok. Daha da söyleyecek lafım yok!

3 yorum:

  1. nooldu yahu,kim bu kadar delirtti seni???benim kuzu kuzenimi bu noktaya kim getirdi,beynini akıtırım valla kimse bu öfkeye sebep.

    YanıtlaSil
  2. ANAAAAAAMM KAÇISIN BLOG HALKI DELİ VARRRR...

    YanıtlaSil
  3. uzak kalmışım haberim yok olan bitenden :(

    YanıtlaSil